Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zara w Lublinie? Znana firma otworzy sklep na deptaku

Utworzony przez takiTAM, 25 czerwca 2012 r. o 09:25 Powrót do artykułu
ty londyńczyk nie skasztań się w spodnie. Dry your eyes mate!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kjfs napisał:
Moze TWOJA STARA?
Gdzie tam, takimi bzdurami się nie zajmuje, frędzlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktokolwiek z komentujących był kiedyś w którymś ze sklepów Zara? Cenowo to jest na poziomie Reserved i H&M, a jakoś oni na klientów nie narzekają. W Lublinie, w samym Olimpie jest wiele znacznie droższych sklepów niż Zara. Porównanie tej marki do Hugo Boss świadczy tylko o ignorancji osoby porównującej. To jak porównanie Bentleya do VW. Z innych sklepów, chętnie widziałbym w Lublinie Tk Maxx. Bardzo fajne ciuchy w bardzo okazyjnych cenach. Wcale nie trzeba mieć grubego portfela aby wyjeżdżać na zakupy do Warszawy czy Krakowa. Wystarczy mieć wymagania nieco większe od osób które za ekskluzywną markę odzieżową uważają Adidasa. W Lublinie po prostu brakuje sklepów dla takich ludzi. Albo drożyzna (Vasari, Bytom, Hugo Boss) albo tandeta no-name w cenie produktów ze sklepów w stylu Zara, H&M czy Tk Maxx.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z takich tanich sklepów to brakuje w Lublnie jeszcze np Takko Fashion.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam będzie New Yorker.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, że nie peek and clopenberg, to jest sklep niemiecki co zrzesza szereg innych marek, ale to chyba nie w Lublinie , niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jednak będzie tam kolejny h&m wiem to od revco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja powiem tyle: w lublinie i na lubelszczyznie najwięcej ludzi kupuje ubrania marki zara w taniej odzieży czyli w LUMPEKSIE i taka jest prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie Paryż,Londyn ,Berlin, Mediolan to Lublin a Zare to mamy w Lumpeksie . Te sklepy maja najlepsze ceny i najnowsze modele. Gdy pojawił się w plazie esprit to ludziska mało nie dostali ślinotoku i co kolejek nie widać ceny jak na zachodzie albo i wyższe tylko kolekcja inna. W tym samym czasie na zachodzie europy są zupełnie inne modele , ale do nas wcisną wszystko Zara do zary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże niech to będzie ZARA albo Bershka !!!! proszę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
w Warszawie Zara jest w każdym centrum handlowym , a u nas to będzie wielkie wydarzenie jak powstanie jeden sklep :/
A co ty poruwnujesz Warszawę ,jesteś jakiś niedzisiejszy lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola napisał:
wystarczy ze jest juz hugo boss i praktycznie nikt tam nie chodzi zara to nie jest sklep dla lublina za wysokie ceny na tak niskie zarobki no chyba jedynie beda kupowac tam galerianki XD
Nie przesadzaj ,nie mierz innych ludzi swoją miarą ,bo zaraz to konkretny sklep ale z ludzi nie musisz tu robić biedaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi ale to nie zara...... ta Międzynarodowa firma to H&M. Lipa jak ..no
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michael napisał:
To nie ZARA tam będzie tylko H&M. Nie wiem skąd "szanowni redaktorzy" biorą takie brednie. Zero sprawdzonych informacji.
racja .zara to tutaj bedzie za jakies 10 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Panie Jacku! Dlaczego "Możliwe, że tajemniczy najemca to firma Inditex"? Nie odpowiedział Pan w tym artykule na to pytanie, tylko spekuluje. Jak dla mnie artykuł na 1+ za dobre chęci,a le daleki od realizmu. Pozdrawiam, Cool
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michael napisał:
To nie ZARA tam będzie tylko H&M. Nie wiem skąd "szanowni redaktorzy" biorą takie brednie. Zero sprawdzonych informacji.
święta racja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bedzie ZARA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy jak otworzą to zatrudnią wiele nowych ludzi i czy będą płacić tyle co obecnym pracownikom innych filii zary którzy chwalą się pracą w gowork.pl/opinie_czytaj,32477 bo jest czego im zazdroscić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...